HAKKIMIZDA

TERAS KAPATMA

1999 yılından itibaren hizmet veren DEKO DEKOR catı teras kapatma dan bu güne kadar göstermiş olduğu başarıyı ve ortaya koymuş olduğu kaliteyi daha da ilerilere taşıyabilmek için, gereken özveriyi göstererek , sektördeki çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

DEKO DEKOR 2004 yılından marka tesciliyele  ankara etlikte kendisine ayıt 135 mt  yönetim bürosu ostim de 180 mt atölyeyle Ankara  geneline hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel bir hizmet ve kalite anlayışıyla, DEKO DEKOR çatı teras farklı projelerle sektöründe göstermiş olduğu başarıyı, bu alanda da kendisini göstererek kanıtlamıştır.

DEKO DEKOR 

Müşterilerimizin beklentilerini aşan kalite anlayışına odaklanmış yönetici ve çalışanlarımız ile birlikte moderen teras kapatma üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak sektörde DEKO DEKOR  kalıcı kılmak, kaliteli ve çağdaş projeler üreten, güvenilir bir marka olmaktır.

Çalişmalarimizdan her zaman  sektöründe yatırımlarını işini  büyüterek sektörden kurumsaliğiyla profesyonel ekibiyle kaliteli malzemeleriyle işinizden üstünlüğünde  kaliteden ödün vermediği gibi sektörden güvenirliğini  ve kaliteyi herzaman en iyisini yapmaktadır müşterilerin menmuniyetinden hizmet vermekle ulaşmıştır.
Siz değerli müşterilerimize  evlerinize neşe huzur sağlıkli iyi günler dileriz. 
Sektörden meslektaşlarimiza hayırlı kazancılı   işler dileriz.  
SAYGILARIMIZLA