Konfor Cam Sistemleri

Ankara Konfor Cam Sistemleri

Konfor Cam Sistemleri

Son zamanlarda yapı ve inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler, hayatımıza çok şey kattı. Buna bir örnek olarak donanımı ve estetik tasarımıyla yaşam kalitesini bambaşka bir boyuta taşıyan konfor cam sistemlerini verebiliriz. Konfor cam, ısıcam sistemlerinin özel bir çeşididir. Isı kontrolü sağlamak için özel bir teknikle geliştirilen konfor cam sistemleri, ışık kontrolünde de etkilidir. Kış aylarında çoğu kişinin ortak sorunu yüksek yakıt giderlerdir. Düşük maliyetlerle temin edilecek konfor cam sayesinde kışın yakıt giderini yarı yarıya düşürmek mümkündür. Konfor camlar yaz kış büyük ölçüde kullanım avantajı sağlar. Yazın kavurucu sıcağında güneşten içeriye giren sıcaklığı yüzde 50’lere varan oranda azaltır, bu sayede içerinin ısı dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Konfor Cam Kalitesi

Kış aylarında herkes farklı ısınma yöntemleri kullanıyor. Ancak ısınmak için hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın herkesin şikayet ettiği konu yüksek ısınma giderleri. Bu durumda tabi bazı önlemler alma ihtiyacı doğuyor. Ne yapsam da yakıt giderlerini azaltsam diyorsanız, konfor cam imdadınıza yetişiyor. Yaşam alanlarında günlük hayatı sıkıntıya sokan birçok sorun, konfor cam sistemleri ile etkile çözüme kavuşturulabilir. Konfor camlar enerji giderlerini yarı yarıya düşürmektedir. Kış aylarında ısınma, yaz aylarında ise soğutma giderlerini büyük oranda azaltır. Sistemde pencere önleri yaz aylarında devamlı serinken, kışın ise sıcaktır. Çift camlarda yoğun şekilde görülen buğulanma, konfor cam uygulamalarında görülmez.

Konfor Seri Cam Sistemleri

Konfor cam sistemleri geniş çaplı birtakım özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde de kullanım alanı geniştir. Özellikle evlerde ideal sonuç veren konfor camlar, üçlü cam sistemiyle üretilir ve ikili cama göre daha üstün özelliklere sahiptir. Her türlü açıda uygulanabilir özelikteki konfor cam sistemleriyle yaşam daha da kolaylaşıyor. Güvenlik, ısı yalıtımı, ses ve ışık kontrolü olmak üzere yaşam alanlarında en temel ihtiyaçlara ideal bir çözüm niteliğindeki konfor cam sistemleri, firmamızın kurumsal yapılı bünyesinde daha da avantajlı şekilde sizlere sunuluyor. İhtiyaçlarınız için en ideal konfor cam uygulaması için bizimle sadece bir telefonla iletişime geçebilir, modern dönemin avantajlarını bizimle daha da ayrıcalıklı şekilde yaşayabilirsiniz.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.