Renkli Cam Balkon

Ankara Renkli Cam Balkon

Renkli Cam Balkon

Balkon, teras, kış bahçeleri gibi alanları daha kullanışlı hale getiren ankara renkli cam balkon sistemleri ilgili alanın her mevsim kullanılmasını sağlar. İstenildiği zaman katlanabilme özelliğine sahip olan bu sistemler renkli ya da şeffaf yapıda camlarla tasarlanır. Genellikle dış manzarası bulunan yerlerde şeffaf cam daha fazla tercih edilir. Üretimde kullanılan camlar hafif ve temperlidir. Bu sayede kırılmaya ve dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır. Camların birleşme noktalarında alüminyum fitil ya da şeffaf plastik kullanılarak dışarıyla ısı geçişini önlenir. Özellikle daha dayanıklı olması sebebiyle alüminyum fitil sıklıkla kullanılır. Şeffaf plastikler zaman içerisinde güneş sıcaklığından olumsuz etkilenebilir ve bu nedenle değiştirilmesi gerekebilir. Ankara Renkli Cam Balkon Uygulamaları, Profesyonel Cam Balkon Sistemleri Çözüm Merkezi Deko Dekor, Hemen Renkli Cam Balkon İşleriniz İçin Teklif İsteyin.

Renkli Cam Balkon Sistemleri Neden Yaptırılmalı

Geçmiş yıllarda PVC balkon sistemleri daha fazla kullanılırken zamanla bunun yerini renkli cam balkon sistemleri almıştır. PVC sistemler sabit bir yapıda olup hem balkonun hem de manzaranın kapanmasına neden olur. Ancak cam balkon sistemleri hareketli bir yapıya sahip olduğundan istenildiği zaman balkon ferah görünümüne tekrar kavuşabilir. Camların katlanabilir olması temizlik açısından da avantaj sağlar. Şeffaf ya da renkli cam kullanımı ise tamamen isteğe bağlıdır. Genellikle birbirine yakın binaların bulunduğu yerlerde ya da güneş ışınlarına karşı koruma sağlamak amacıyla renkli camlar daha fazla tercih edilir. Bu amaçla seçilebilecek renk seçenekleri fazla olup genellikle siyah renkte olan cam kullanımları yaygındır.

Renkli Cam Balkon Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir

Yaygın olarak kullanılan renkli cam balkon sistemleri kendi içerisinde sürgülü, ısıcamlı, contalı gibi çeşitlere ayrılır. Sürgülü olan modeller daha standart olup umuma açık olan yerler için elverişlidir. Isıcamlı cam balkon sistemleri yüksek izolasyon imkanı sunar ve çift camlı olarak üretilir. Bu yönüyle fiyatları diğerlerine kıyasla biraz daha pahalıdır. Contalı sistem cam balkonlar ise bu alanda çıkan son üretimlerden biridir. Isıcam gibi yüksek izolasyon özelliğine sahip bu sistemler daha ekonomik olmasıyla bilinir. Bunların hangisinin tercih edileceği müşterinin isteğine bağlıdır. Her bir modelde kaliteli malzemeler kullanıldığında güven ve dayanıklılık yönünden ilerleyen dönemlerde bir sıkıntı yaşanmaz.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.