Cam Balkon Metrekare Fiyatı Ne Kadar

Cam Balkon Metrekare Fiyatı Ne Kadar

Cam Balkon Metrekare Fiyatı Ne Kadar

Cam balkon fiyatları tercih edilecek olan modellere göre değişkenlik göstermektedir. Hangi sistem tercih edilmiş ise söz konusu olan sistemin uygulanacağı alana göre ortalama olarak fiyatlar belirlenmektedir. Her bütçe için uygun seçeneklerin yer aldığı günümüzde sayısız cam balkon modelleri bulunmaktadır. Bu sayede de cam balkon sistemlerinde öne çıkan avantajlar bulunmaktadır.

Cam balkon sistemlerinde ortalama bir fiyat çıkarılabilmesi kesin değildir. Ancak cam balkon sistemlerinde  modellere ve sistem özelliklerine göre fiyatlarda değişkenlik görülmektedir. Bu nedenle de net bir rakam vermek mümkün olmayacaktır. Cam balkon sistemi tercih edilirken fiyat değişikliklerini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Cam balkon fiyatları hesaplanırken birkaç detaya ihtiyaç duyulmaktadır. Buna bağlı olarak cam balkon sistemleri için fiyat hesaplamalarında şu faktörlere göre değişkenlik gösterecektir; Metrekareye göre cam balkon fiyatı hesaplaması yapılabilir. Balkonun uzunluğu ve yüksekliği çarpılarak toplam cam balkonun metrekaresi elde edilebilir. Elde edilen sonuç ile cam balkon metrekare fiyatı ile toplam maliyet hesaplanmaktadır. Tüm bunların sonucunda da cam balkon fiyatı belirlenebilmektedir.

İşçilik ve tercih edilen cam türlerine bağlı olarak da fiyatlarda değişkenlikler görülebilmektedir. Cam balkon fiyatlarında işlemin uygulanacağı alanın sahip olduğu genel özelliklere dikkat edilmektedir. Tüm bu değişkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu şekilde de işlemin yapılmasına başlanabilir.

Cam Balkon Modelleri

Yeni balkon tasarımlarında kullanılmakta olan birden fazla sistem yer almaktadır. Genellikle bu cam balkon sistemlerinde hareket kabiliyeti ve fonksiyonel özelliklere göre isimlendirilebilmektedir. Bir çok model ve bulunmaktadır ancak temelde bu modeller üç ana sistem üzerinde uygulanmaktadır. Cam balkon sistemlerinde öne çıkan modelleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Katlanır cam balkon sistemi
 • Sürme cam balkon sistemi
 • Vitrin camlama sistemi

Tercih edilecek olan sistemlerin her biri için ayrıca cam modellerine göre sınıflandırma yapılabilmektedir. Cam kalınlıkları ve açma kapama özellikleri temel belirleyici unsurların arasında yer alan özelliklerdir. Cam balkon modellerinin fiyata etki ettiğini de söylemiştik.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.