Katlanır Cam Balkon

Ankara Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Sağa ve sola doğru hareket edecek şekilde üretilen katlanır cam balkon sistemleri balkonları yeni yaşam alanları haline dönüştürmeyi sağlar. Yüksek yalıtımlı ve dayanıklı olacak şekilde üretilen bu camlar her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilme özelliğine sahiptir. Kullanıldıkları alanda yağmur, rüzgar ve gürültü gibi durumlara karşı koruma sağlayan bu sistemler estetik açısında de idealdir. Profil detaylarının inceliği, manzaradan ödün vermek zorunda bırakmaması ve kolay temizlenebilmesi avantaj sağlar. Aynı zamanda kullanıcısına yer tasarrufu ile ısı ve ses yalıtımı gibi özellikler de sunar. Üretilen tüm cam balkon sistemleri darbelere karşı dayanıklı olan temperli cam kullanılarak tasarlanır. Böylece beklenmedik kazalara karşı önlem alınmış olacaktır.

Katlanır Cam Balkon Sistemi Çeşitleri Nelerdir

Yaygın kullanılan katlanır cam balkon sistemleri kendi içerisinde golden katlanır cam sistemi, efes üsten askılı katlanır cam sistemi, troya katlanır sistem, Frigya ısıcam ve jaluzi sistemi gibi çeşitlere ayrılır. Troya katlanır cam balkon sistemi için kullanılan camlar 8 mm kalınlıktadır ve kanat kısımlarında kullanılacak en fazla genişlik 620 mm olacaktır. Mafsallı kapaklar bulunması sayesinde her açıya uygun kapak kullanılabilir. Golden katlanır cam sistemi ise biraz daha elit bir yapıda olup her tekerde iki rulman vardır. Paslanmaz materyalden üretilen bu sistemlerde her kanat istenildiği yerde kilitlenebilir. Sistemde bulunan kilitler sayesinde hırsızlığa karşı güvenlik sağlar. Aynı zamanda metal çocuk kilidi de bulunur.

Katlanır Cam Balkon Sistemi Özellikleri Ve Fiyatı

Uzun ömürlü, yüksek kaliteli ve çekici tasarımla üretilen katlanır cam balkon sistemleri için her zaman en iyi malzemeler kullanılır. Bu sayede üretimden duyulan memnuniyet daima yüksek olur. Benzer durum fiyatlar için de geçerli olup en kaliteli ürünler en uygun fiyatlardan satışa sunulur. Fiyatlarda üretim öncesinde yapılan keşif ve sonrasındaki montaj hizmeti de dahildir. Tüm ölçüler birebir olacak şekilde alınır ve cam balkon sistemi sorunsuz şekilde kurulup teslim edilir. Ölçüler ve diğer özellikler farklılık göstereceğinden net fiyatları öğrenmek için firma ile doğrudan ya da telefonla iletişime geçmek gerekir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.