Teras Kapatma

Ankara Teras Kapatma

Teras Kapatma

Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiren teras kapatma hizmeti her mekana özel olarak verilir. Dört mevsim kullanıma uygun bu sistemler için fiyatlandırma her müşteriye özgü olacak şekilde yapılır. Temel amaç müşteri memnuniyetini sağlamak olup hizmet kalitesi daima yüksek tutulur. Fiyatlarda ise ekonomik fiyat politikası geçerlidir. Bu sayede indirimli ve kampanyalı fiyatlarla teras kapatılabilir.

Yaz aylarında sıcak havaların olumsuz etkilerinden korunmak adına tercih edilen teras kapama hizmeti açık alanda sevdiklerinizle oturma fırsatı sunar. Hizmet sonrası teraslar her mevsim kullanılabilir hale gelir. Aynı zamanda kullanıcısına ekstra depolama alanı da sunan bu işlem sonrasında yaşam alanları daha da genişler. En iyi sonuçlara ulaşmak için üretim sırasında doğru malzemelerin kullanılması önemlidir.

Teras Kapatma Modelleri Nelerdir

Evler, ofisler, işyerleri ve benzer tüm alanlarda yaygın şekilde kullanılmaya başlanan teras kapama modelleri içerisinde özellikle çelik olanlar daha fazla tercih edilir. Bu modellerin dayanıklı olması asıl tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Özellikle yangın olasılığı bulunan yerlerde kullanımı mecburi olan bu modeller yüksek koruma sağlar. Buna alternatif olarak pratik kullanım olanağı sunması sebebiyle ters tavan modelleri de seçilebilir. Eğer yapılacak tasarım daha dekoratif olsun isteniyorsa şeffaf modeller de kullanılabilir. Modern ve her mekan dekorasyonuna uygun olan bu modeller manzaralı mekanlar tarafından daha fazla ilgi görür. Yelken biçimli teraslar, ahşap kapamalar, cam kapatma modelleri de diğer seçenekler arasında yer alır.

Teras Kapama İçin Nelere Dikkat Edilmelidir

Doğru ve kullanışlı bir teras kapatma için en uygun modelin tercih edilmesi gerekir. Bunun için hizmeti sunacak olan firma alanında uzman ve deneyimli olmalıdır. Aynı zamanda üretimde doğru ve kaliteli malzemeler kullanılmalı, yerel yönetimlerden gerekli izinler alınmalı ve malzemeler olması gerektiği şekilde uygulanmalıdır. Bu sayede yapılan kapatmalar sayesinde kullanılamaz durumda olan alanlar kullanıma açılacaktır. Yapılan tüm tasarımlar suya dayanıklı olup olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Tüm bu hizmetlerin uygun fiyatlarla veriliyor olması ve müşteri memnuniyetinin önemsenmesi öncelikli olarak teras kapatmada dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.