Kış Bahçesi Kapatma

Ankara Kış Bahçesi Kapatma

Kış Bahçesi Kapatma

Ev içi bahçe dekorasyonu olan kış bahçesi geçmişten günümüze gelen alışkanlıklardan biridir. Kış bahçesi kapatma uygulaması ile daha kullanışlı hale gelen bu alanlar estetik ve korunaklı olarak inşa edilebilir. Bahçe keyfini kış mevsiminde de devam ettirmek isteyenlerin öncelikli tercihi arasında yer alan bu alanlar çatı ve pencere sistemleri ile kapatılabilir. Evlerin yanı sıra işyerleri ve cafeler için de kullanımı yaygın olan kış bahçeleri tek meyilli ve çift meyilli olmak üzere iki ayrı modelde düzenlenir. Bunların hepsi için en uygun kapatma sistemleri tercih edilir. Doğa ile iç içe görünümü bozmamak adına genellikle kapatma malzemesi olarak cam malzemeler kullanılır.

Kış Bahçesi Kapatma Sistemleri

Çatılı, cam tavanlı gibi görünümlere sahip olacak şekilde kapatılan kış bahçeleri istenilen ölçü ve modelde olabilir. Yaz kış konforlu şekilde kullanım imkanı sunan kış bahçesi kapatma uygulaması ile su ve ısı yalıtımlı alanlar elde edilebilir. Bunun için özel üretim camlar kullanılır ve soğuk ya da güneşli havalarda ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede kullanıcılar kışın kar yaparken dahi bahçesinde doğa ile iç içe kahvesini yudumlama fırsatı elde ederler. Mekanlarda kullanılan çatı sistemleri hiçbir şekilde soğuk ya da sıcak hava sızdırmaz. Kullanılacak olan çatının genişliği mekana uygun olarak seçilir. Üretici firmanın alanında profesyonel olması memnun edici sonuçlar alınmasına katkıda bulunur.

Kış Bahçesi Tasarımı Nasıl Olur

Genellikle kış bahçesi tasarımı yapılırken tavan kısmı cam tavan, yan taraflar ise cam balkon sistemi şeklinde imal edilir. Bu sayede bahçede bulunan kişiler hem gökyüzünü hem de çevreyi rahatlıkla görebilecektir. Dış ortamla yapay bir bütünlük sağlayan bu sistemlerde yan kısımlar açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. İsteğe bağlı olarak müşteriler hangi bölümlerin sabit olacağına karar verebilirler. Hareketli parçaların fazla sayıda olması kullanım özgürlüğü sunacaktır. Böylece güneşli havalarda camlar açılarak doğa ile aradaki engeller kaldırılabilir. Hava koşullarından ve dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanan kış bahçesi kapatma sistemleri için profesyonel üretim ve montaj yapılan firmanın tercih edilmesi daima avantajlı olacaktır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.