Giyotin Cam Balkon

Ankara Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon

Hareketli ve sabit panellerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan giyotin cam balkon sistemleri kolay silinebilir ve temizlenebilir olmasıyla dikkat çeker. Hareketli küpeşte de denilen bu sistemler özellikle restoran, cafe gibi sosyal alanlarda yaygın olarak kullanılır. Isıcam ya da tek cam kullanılan cam balkon sistemleri ile alanlar daha konforlu ve hava koşullarından etkilenmez hale getirilir. Tercih edildiği alanda iklimlendirme ve güvenlik yönünden de rahatlık sağlayan bu sistemler mekan ölçüsüne bağlı olarak özel üretilir. Giyotin cam balkon fiyatları belirlenirken üretici firmanın yetkinliği, cam sisteminin kayışlı ya da zincirli olması, motor, mekanın ölçüleri gibi durumlar dikkate alınır. Bunlar neticesinde tüm müşterilere her zaman en uygun fiyatlar verilir.

Giyotin Cam Balkon Sistemi Nedir

Adını aşağı yönlü açılıp kapanabilmesinden alan giyotin cam balkon sistemleri ülkemizde küpeşte ismiyle de bilinir. Panorama olarak da isim veren firmalar olmasına karşın genellikle giyotin cam olarak anılır ve tek cam ya da ısıcam özelliklerinin tamamının kullanılmasıyla fark yaratır. Sistemde bulunan katlanır camlar birbirine paralel olarak bağlanmıştır ve bu sayede hareket sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Üretim sırasında kullanılan alüminyum ideal ölçüde olduğunda istenilen performans uzun süre boyunca elde edilebilir. Uygun alüminyum kalınlığı ile ısı yalıtımı da sağlayan bu cam balkon sistemleri için cephe ve zemin yönüne dikkat edilmesi gerekir.

Isıcamlı Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Dikey çalışma özelliğine sahip olan giyotin cam balkon sistemleri cam panellerdir ve mekanların içerisinde koruma amaçlı olarak kullanılır. Farklı tasarımlarda üretilebilen bu sistemler ilgili mekanda ısı yalıtımı sağlar. Parça ve servis garantili olacak şekilde üretilen cam balkon sistemleri manuel buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Kanat açıklık pozisyonu isteğe göre ayarlanabilen bu sistemler rüzgar ve yağmura karşı sensörler de içerir. Böylece olumsuz hava koşullarının vereceği tahribat en aza indirilmiş olacaktır. Yapı itibariyle tam otomatik cam balkon sisteminde engelli, çocuk ve yaşlıların güvenliği açısından oldukça elverişlidir. Önemli olan nokta üretimin ilgili balkona özel olarak yapılmasıdır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.