Sürgülü Cam Balkon

Ankara Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Sürme cam balkon ismiyle de bilinen sürgülü cam balkon sistemleri alüminyum raylar üzerine inşa edilen ve sağa sola hareket edebilen camların kullanıldığı sistemdir. Üründe bulunan cam paneller istenilen tarafta toplanabilir. Rahat kullanımı sayesinde daha fazla tercih edilen bu sistemler kullanıcılarına temizlik açısından da kolaylık sunar. Darbeye ve olumsuz hava şartlarına dayanıklı olarak üretilir, geniş kullanım alanına sahiptir. Balkonları yaş kız fark etmeksizin her zaman kullanılabilir hale getiren sürgülü cam balkon sistemleri pratik ve kullanışlı olmasıyla da ilgi görür. Balkonlarda az yer kaplaması ve istenilen her balkona özel olarak üretilebilmesi avantaj sağlar. Aynı zamanda ekonomik olması sayesinde isteyen herkes bu sistemden yararlanabilir.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Günümüzde çok sayıda evde görmek mümkün olan sürgülü cam balkon sistemleri farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir. Genellikle şeffaf olarak üretilen bu ürünlerde siyah, mavi gibi diğer renkler de kullanılabilir. Modeli itibariyle kullanıldığı balkona ısı tasarrufu da sağlayan cam balkonlar talep halinde özel tasarım şeklinde de üretilebilir. Bunlar için uygulanan fiyatlar standart modellere kıyasla farklılık gösterebilir. PVC balkon sistemleri ile kıyaslandığında bu ürünlerde açılıp kapanabilme özelliğinin bulunması ve tamamen cam içeren bir model olması ürünü daha kullanışlı hale getirir. PVC cam balkon sistemleri sabit olması ve manzarayı kapatıp mekanı karanlık yapması nedeniyle artık çok fazla tercih edilmez.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri Teknik Özellikler

Kasa derinliği 62 mm ve 102 mm olan sürgülü cam balkon sistemleri özel kanat ve kasa sistemine sahiptir. İsteğe bağlı olarak eşikli ya da eşiksiz şekilde üretim yapılabilir. Eşiksiz olan modeller genellikle salon bölme uygulamaları ve restoranlarda tercih edilir. Yenilikçi ve özgün tasarımların uygulanması sayesinde bu sistemler kullanıldıkları mekana modern bir görünüm kazandırırlar. İnce ve dar profiller kullanılarak camların daha baskın görünmesi sağlanır. Camların alt bölümlerinde bulunan rulmanlar panellerin rahatça sağa sola doğru hareket edebilmesine katkıda bulunur. Kanatların kayar olması iç ve dış mekan arasında bütünlük sunar. Böylece istenilen her balkonda bu sistemden yararlanılabilir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.