Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Ankara Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Sorunsuz ve uzun ömürlü ürünlerden biri olan ısı yalıtımlı cam balkon sistemleri balkonların odaya çevrilmesine katkıda bulunur. Üretimde kullanılan hammaddenin kaliteli olması balkonların kar, soğuk, yağmur, güneş gibi hava koşullarına karşı korunmasını sağlar. Genellikle şeffaf olarak üretilen bu sistemler ahşap, beyaz, siyah, bronz ve eloksal gibi renklerde yapılabilir. Kalitesi kanıtlanmış olan tescilli ürünlerin sunulması sayesinde üretimde müşteri memnuniyeti her zaman yüksektir. Temperli cam seçeneğinin bulunması ısı yalıtımını daha etkin hale getirir. 30 mm kalınlığa varan seçeneklerin bulunması sayesinde balkonlar her mevsim kullanılabilir hale gelecektir. İstenilen özelliklere sahip olunabilmesi için üretim aşamasında güvenilir ve profesyonel bir firma ile çalışılması gerekir.

Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri Tasarruflu Mu

Isı tasarrufu ile ilgili başarılı ve etkili çözümler sunan ısı yalıtımlı cam balkon sistemleri birden fazla hareketli parçanın bir araya gelmesi ile oluşur. Kullanılan camın ısıcam özelliğinin bulunması sayesinde bu hareket mekanizmalarından ısı geçişi önlenebilir. Yapılan montaj ne kadar iyiyse elde edilecek olan tasarruf oranı da o kadar yüksek olacaktır. Eğer profilin dış çerçeveleri düzgün bir şekilde kapatılmazsa bu durumda tasarruf gerçekleşmez. Bu gibi olumsuz durumlar yaşamamak adına alanında uzman ve tecrübeli kişilerle çalışmak daima avantaj sağlar. Isı yalıtımlı cam balkon üretimi firmanın sahip olduğu deneyim sayesinde kusursuz şekilde gerçekleşebilir. Böylece parçaların arasında boşluk kalmayacak, tüm parçalar dikkatlice yerleştirilecektir.

Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemi Fiyatları Nedir

Cam balkon sistemleri kendi içerisinde farklı model seçeneklerine ayrılır. Bunlardan biri olan ısı yalıtımlı cam balkon sistemleri için fiyatlar belirlenirken piyasadaki rekabet ortamı ve ürünün teknik özellikleri etkili olur. Üretimde kullanılan ısıcam en az 10 mm en fazla ise 16 mm kalınlığa sahiptir. Camın kenar kısımları hava geçişini önlemek adına macunla kaplanır. Camların ara boşluk kısmında argon isimli gaz vardır. Bu gibi özelliklerin her biri maliyet unsuru olup fiyatlandırmada dikkate alınır. Aynı zamanda cam balkon sisteminin ölçüleri de fiyatlarda etkilidir ve net fiyatlar için bu bilgilerin bilinmesi gerekir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.