Temperli Cam Sistemleri

Ankara Temperli Cam Sistemleri

Temperli Cam Sistemleri

Cam, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak her alanda kullandığımız bir sistem. Teknoloji geliştikçe ve sektörde kullanılan imkanlar genişledikçe camların dayanıklılık ve kullanım özellikleri de arttırılıyor. Temperli cam sistemleri, hem güvenlik hem de kullanışlılık açısından özel üretimden geçen bir cam çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Temperli camlar, normal camlardan çok daha güvenli ve dayanıklı cam çeşididir. Darbe ve kırılma riskine karşı ekstra güçlendirilmiş özellikteki temperli camlar, ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilecek kaza riskini önemli derecede azaltır. Temperli cam ve normal camlar arasındaki en belirgin fark nedir diye soracak olursak temperli cam, kırılma durumunda çevreye zarar vermeyecek özleliktedir.

Temperli Cam Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Normal camlar kırıldığında bir anda keskin parçalara ayrılarak çevreye dağılır ve insanlara zarar verme riski çok yüksektir. Temperli camlar ise kırıldığında keskin ve küçük parçalara ayrılmaz. Bu sayede ortamda bulunanlara da zarar vermez. Isıya dayanıklı yapısıyla da ön plana çıkan temperli cam sistemleri, normal bir cama göre tam beş kat daha fazla ısı yalıtımı sağlar. Özel alanlarda özel bir sistem kullanılarak üretilen temperli camlar, hayatın birçok alanında karşımıza çıkıyor. Binaların dış cephesinde, fırın kapaklarında, cam mobilyalarda, cam korkuluklarda, duş ve küvet camlarında, araç camlarında ve masa ile sehpa camlarında kullanılan sistem, temperli cam sistemidir. Camın zarifliği ve kullanım avantajlarına temperli cam kalitesi de eklenince hem güvenlik hem de estetik açısından kat kat avantajlı bir sistem ortaya çıkar.

Temperli Cam Kalitesi

Cam nasılsa hayatımızın her alanında kullandığımız bir sistem. Birtakım riskleri bulunsa da birçok ortamda gerek işlevi gerekse estetik görünümü için camı tercih ediyoruz. Güvenlik ve fonksiyonellik açısından camın sağladığı avantajları daha da arttıracak temperli cam sistemleri kullanarak yaşam kalitemizi yükseltebiliriz. Isıya e darbelere karşı yüksek derecede dayanıklılık gösteren temperli camların model çeşitliliği de fazladır. İhtiyaçlarla doğru orantılı olarak imalatı yapılan temperli camlar ile, modern yaşamın getirilerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Estetik ve modern görünümü dikkate alınarak yüksek güvenlik sağlayacak şekilde projelendirilen sistemi, ihtiyacınız olan alanlarda kullanmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.