Lamine Cam Sistemleri

Ankara Lamine Cam Sistemleri

Lamine Cam Sistemleri

Lamine cam sistemleri, sürekli gelişen ve hayatımızda önemli bir yer edinen cam teknolojisinin son gözde ürünlerinden. Evet, camı normalde kırılgan bir madde olarak biliriz. Öyledir de zaten. Düz camın çeşitli darbelere karşı direnci çok düşüktür. Cam kalınlığının arttırılması sayesinde, darbelere karşı dayanma özelliği de artmaktadır. Lamine cam, dışarıdan gelecek darbelere karşı yüksek güvenlik sağlamak için geliştirilmiştir. Sopa ve taş gibi maddelerin temas ettiği durumlarda, dayanıklılık göstererek şiddet öğelerinin içeri girmesine izin vermez. Normalde düz cama çarpma gibi durumlarda yaralanma riski çok yüksektir. Ancak lamine cam bu riski de ortadan kaldırır. Aynı zamanda ses ve ışık yalıtımı sağlar. Lamine cam uygulamaları konusunda kullanıcılara renk ve kalınlık açısından seçenekler sunulmaktadır.

Lamine Camın Avantajları

‘’Cam sağlıktır’’ derler ya, evet cam her açıdan sağlıktır. Buna bir de gelişen teknolojinin verimli şekilde kullanılmasıyla cam özelliklerinin değişmesi eklenince, hayatımızdaki yeri daha da sağlamlaşmaktadır. Bir cam nasıl özelliklere sahip olabilir demeyin, lamina camın avantajlarını inceleyin. Lamine cam denildiğinde temel kullanım özelliği dayanıklılığıdır. Darbelere karşı dayanıklı yapısı ile, güvenlik ihtiyacı olan alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Ancak avantajları bununla sınırlı değildir. Bulunulan ortamda büyük ölçüde ses ve ışık yalıtımı da sağlar. Üretim aşamasının diğer cam türlerinden farklı olmasından dolayı lamine cam sistemleri, bu kadar üstün özelliklere sahiptir. Renk ve model seçeneğinin çok olmasının fazla olması neticesinde de kullanım alanı geniştir.

Lamine Cam Çeşitleri

Lamine cam sistemleri, temelde kullanıldığı alanda güvenlik sağlamak için geliştirilmiştir. Bununla birlikte çarpma sonucu oluşan kazalarda üzücü sonuçların yaşanmasını da minimize eder. Özel yapısı sayesinde içeriyi UV ışınlarından koruyarak eşyaların solmasını engeller. Yüksek derecede ısı, ışık ve ses yalıtımı sağlar. Bütün bu özellikleri dikkate alındığında sistemin gayet avantajlı olduğunu görüyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde çok büyük maliyetler harcamadan da kaliteli ve konforlu yaşamak mümkün. Lamine cam çeşitleri, sistemin kişilere özel şekilde uygulanabilir olmasından dolayı hayli fazladır. Otomobillerden tutun da otellerden bankalara, çatı ve teraslardan AVM ve müzelere kadar birçok alanda kullanılan sistem, güvenlik ile ses ve ışık kontrol ihtiyacı için geliştirilen en profesyonel sistemler arasındadır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.