Cam Balkon Sesi Keser Mi

Cam Balkon Sesi Keser Mi

Cam Balkon Sesi Keser Mi

Temizliği ve kullanımı oldukça rahat olan cam balkon sistemleri ısı tasarrufu elde etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda  ses yalıtımı elde edilmesini de sağlamaktadır. Dışarıdan gelebilecek olan gürültülere karşı ek bir önlem olarak yararlanabileceğiniz cam balkon sistemleri ile ses geçirmeyen balkonlara sahip olunabilmektedir.

Cam balkonlardaki ideal cam kalınlığı ısı ve ses yalıtımı elde edilmesini sağlayabilmektedir. Cam kalınlığının 12 ila 14 mm arasında olması gerekmektedir. Bu kalınlıktaki cam balkon sistemlerini kullandığınız zaman ısı kaybı yaşanmaz ve istenmeyen gürültüden etkilenmez. Ancak camın kalitesi ısı ve ses yalıtımı elde edilebilmesi için yeterli olmayacaktır.  Uygulanacak olan cam balkon sisteminde kullanılacak diğer tüm malzemeler ısı ve ses yalıtımı elde etmek için son derece önemlidir.

Cam Balkonlar Sadece Isıyı Korur Mu?

Sıcak bölgelerde evin serinliğinin sağlanması için cam balkonlar kullanılabilir. Cam balkonlar yalnızca sıcak havayı değil aynı zamanda da soğuk havayı da muhafaza etmek için üretilmektedirler. Yaz aylarında evin serin kalması için kullanılabilen cam balkon sistemleri aynı zamanda koş aylarında da daha sıcak bir mekan olması için kullanılabilmektedir. Kliması olan evlerde klimanın yaratmış olduğu serin hava ısıcam özelliği bulunan cam balkon sistemleri sayesinde evin içerisinde çok daha fazla kalmaktadır. Bazı  balkon ve teraslarda doğrudan klima kullanılması da mümkün olabilmektedir.

Cam Balkon Sistemlerinde Isı Yalıtımı

Isıcam özelliği olan camlardan tasarlanan bir balkon kullanarak evin ısısı stabil tutulabilmektedir. Bu şekilde enerji tasarrufu elde edilirken aynı zamanda da her mevsim balkon keyfi yapmak mümkün olmaktadır. Temizliği ve kullanımı son derece basit olan cam balkon sistemlerinde ısı yalıtımı sayesinde evin sıcaklığının ve serinliğinin korunması sağlanabilmektedir. Cam balkon sistemleri arasından seçim yapılacağı zaman dekorasyon stiline en uygun olan seçimler yapılarak kaliteli üretim yapan firmaları seçmek gerekmektedir. En kaliteli cam balkon sistemlerini kullanarak evin ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunma imkanından faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.