Kışın Cam Balkon Yapılır Mı

Kışın Cam Balkon Yapılır Mı

Kışın Cam Balkon Yapılır Mı

Kış aylarında cam balkon yaptırmak diğer aylardan çok daha avantajlı olacaktır. Kışın cam balkon yaptıracak olan kişilere firmalar 3 avantaj sunmaktadır. Havaların ısınması ile cam balkon için olan yoğun talep bekleme sürelerini oldukça uzatmaktadır. Ancak kış aylarından bu talebin düşüyor olması nedeniyle sürelerin kısalması müşteriler için avantaj sağlamaktadır. Kış aylarında müşteriler için özel olarak bazı firmalar tarafından %10 indirim avantajı da sunulabilmektedir. Yine kış aylarında cam balkon yaptıracak olan kişilere 12 ay taksit avantajı da sunulabilmektedir. Bu nedenle de kışın cam balkon yaptırılır mı sorusunun cevabı evet olacaktır. Kış aylarında cam balkon yaptırmanın avantajlarından yararlanabilmek için firmalar ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cam Balkon Yapıldıktan Sonra Ne Zaman Temizlik Yapılabilir?

Cam balkon sistemlerinin montajının yapılmasının ardından hemen temizlenmemesi gerekmektedir. Cam balkon sisteminin montajı yapılırken kullanılan silikonların kurumasını beklemeniz gerekmektedir. Bu kullanılan silikonlar kurumadan temizlik yapılması durumunda silikonun yapısına ve olması gereken bölgeden taşması durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cam balkonun montajının sonrasında hemen temizlik yapılması sıkılan silikonlara zarar verebilmektedir. Bunun yanı sıra aynı zamanda temizlik yapıldığında farklı yapıştırıcı ve parçalara da zarar verebilmektedir. Normal şartlarda cam balkon montajı yapıldıktan sonra ortalama olarak bir gün boyunca tam olarak kuruması beklenmesi gerekmektedir. Bu sürenin sonunda silikon ve çeşitli yapıştırıcılar tam olarak kuruyacağından daha sonrasında rahatlıkla temizlik yapılabilmektedir.

Cam balkon sistemlerinin temizlenmesi için mıknatıslı çift taraflı cam siliciler, bezli uzayan cam siliciler, mikro fiber cam bezleri, buhar makinası ile ve gazete yardımıyla cam temizliği yapılabilmektedir. Kış aylarında cam balkon yaptıran kişiler temizlik konusunda bu noktalara mutlaka dikkat etmelidir. Cam balkon yaptıran herkes temizlik hususlarına dikkat etmelidir ancak kış aylarında yağmur gibi faktörleri dikkate alarak silikonların korunmasını sağlamak önemlidir. Bu nedenle temizlik için gerekli olan noktalara özen göstermek ve silikon, yapıştırıcı gibi durumları kontrol etmek gerekmektedir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.